FAQ

FAQ - Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Ile można miesięcznie  zarobić na wypełnianiu ankiet? 
To zależy od ilości ankiet oraz tego w ilu serwisach będziemy zarejestrowani. Obecnie jestem zarejestrowany w 15 portalach ankietowych i miesięcznie jest to kwota w granicach 400 – 450 zł.

Ile dostaje się pieniędzy za wypełnienie pojedynczej ankiety?   
Najczęściej są to kwoty rzędu kilku zł, jednak trafiają się ankiety droższe, czasem nawet od 10 zł w górę.

Jakiego rodzaju pytania dostane w ankiecie?    
Na początku zawsze dostajemy pytania statystyczne (płeć, wiek, miejsce zamieszania itp.) służ one do zakwalifikowania nas do odpowiedniej grupy docelowej. Dopiero później przechodzi się do części właściwej ankiety. Badania są różne, najczęściej chodzi o to aby wyrazić swoją opinię na temat jakiegoś produktu, usługi, reklamy która dopiero ma się pojawić. Czasami trafiają się ankiety droższe (najczęściej instytucji finansowych) są one dłuższe w  wypełnianiu, ale za to lepiej płatne. Profil pytań jest zazwyczaj podobny w wielu badaniach, tylko temat jest zmienny.

Czy muszę mieć ukończone 18 lat, aby móc uczestniczyć w badaniach?
Zazwyczaj tak, choć zależne jest to od serwisu (jeżeli nie masz pewności sprawdź w regulaminie portalu, bądź skontaktuj się ze mną przez FORMULARZ KONTKTOWY).

W jaki sposób realizowane są wypłaty?
Najczęściej przelewem na konto bankowe po uzbieraniu odpowiedniej kwoty (zazwyczaj jest to 50 zł). Choć zdobyte punkty można również wymieniać na różnego rodzaju bony, kupony, karty rabatowe, upominki itp. Każdy serwis ma swoją „listę nagród” w których zawarte są informacje na ten temat.

Czy ankiety będą w języku polskim?      
Tak wszystkie ankiety które do tej pory wypełniałem (a było ich sporo) były  języku polskim. Serwisy ankietowe również są Polskimi firmami, oprócz jednego (w którym również ankiety są po polsku, ale wynagrodzenie dostajemy w dolarach), szerszy jego opis znajduje się w tym miejscu.

Ile czasu zajmuje wypełnienie pojedynczej ankiety?      
Średniej długości ankieta trwa 15-20 minut. Oczywiście zdarzają się dłuższe dochodzące nawet do 40 minut, ale są one lepiej płatne i warto je wypełniać.

Ok, jak na dzień dzisiejszy to tyle. Stonkę FAQ będę regularnie aktualizował w raz z pojawiającymi się nowymi pytaniami. Jeżeli masz jakieś wątpliwości zachęcam Cię do kontaktu po przez FORMULARZ KONTAKTOWY.

Copyright © 2021. Powered by - DD -