POLECANE SERWISY

Poniżej przedstawiam listę serwisów ankietowych w których jestem zarejestrowany oraz w których po prostu działam. Nigdy nie miałem z żadnym z nich problemów, panele są w pełni wypłacalne oraz maja sporo ankiet do wypełniania. Zachęcam do rejestracji z podanych linków.

 1. YSENSE – globalny rotator ankiet, właśnie w tym serwisie zarabiam jak dotąd najwięcej. Jest to strona w języku angielskim (jednak ankiety wypełniane są w naszym ojczystym, polskim języku)więcej informacji w tym wpisie.

 2. OPINIE.PL
  – spora ilość ankiet,
  – dobrze płatne ankiety,
  – szybkie zbieranie punktów (szybko można wypłacić 50 zł),
  więcej informacji w tym wpisie.

 3. BADANIE OPINII
  – nowa odsłona panelu,
  – dość krótkie ankiety za dobre stawki,
  – mało odrzucanych ankiet.

 4. STUDENTS WATCH
  – duża ilość ankiet,
  – dla każdego od 13 roku życia,
  – miesięczny ranking aktywności z nagrodami (25 miejsc nagrodzonych),
  – szybkie zbieranie punktów,
  – minimum do wypłaty 50 zł na konto bankowe lub PayPal,
  więcej informacji w tym wpisie.

 5. SURVEYO24.COM
  – stabilny panel w nowej odsłonie,
  – spora ilość ankiet,

  – łatwa w obsłudze strona,
  – szybka rejestracja.


Oczywiście serwisów badawczych jest znacznie więcej, na samym początku jednak polecam zarejestrować się w tych które wymieniłem powyżej. Są one moim zdaniem najlepsze dla osoby początkującej, po za tym potrzeba czasu aby „oswoić się” z każdą stronką i ogólnie w praktyce zorientować się jak wygląda płatne wypełnianie ankiet przez internet. Wiadomo, na początku może to wydawać się trochę skomplikowane, poznanie każdego panelu wymaga odrobinę wysiłku, ale spokojnie, po jakimś czasie dojdziemy do wprawy i wypełnianie ankiet oraz poruszanie się po serwisach nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Inne serwisy warte polecenia

Jeśli już zarejestrowałeś się w wyżej polecanych przeze mnie serwisach, możesz również sprawdzić strony przedstawione poniżej. Sam z nich korzystam i także mogę je polecić. Jedna uwaga – zalecał bym rejestrację w 8 maksymalnie 10 serwisach ankietowych. Chodzi tu przede wszystkim o to aby zwyczajnie mieć czas na wypełnianie dostarczanych do nas badań, zbyt duża liczba portali badawczych może być sporym utrudnieniem i nie koniecznie przyniesie zamierzony efekt w postaci większych zarobków! Sam jestem zarejestrowany tylko w przedstawionych w tym wpisie portalach 🙂

 1. CENNE OPINIE

 2. KLUB KANTAR

 3. GFK POLONIA

Na pewno to nie wszystkie strony badawcze z których można skorzystać, ja wybrałem tylko te które moim zdaniem są najlepsze, mają najwięcej ankiet. Lista ta będzie w miarę możliwości na bieżąco aktualizowana, jeśli masz jakieś pytania/wątpliwości związane z tym tematem zapraszam do KONTAKTU.

Copyright © 2021. Powered by - DD -