Wskazówki jak być zakwalifikowanym do wypełniania ankiet

Kilka rad aby poprawnie przejść pytania kwalifikacyjne i nie być odrzuconym w ankiecie:

1. Jeśli dostaniemy pytania o zawód, zawsze zaznaczamy opcję „żadne z powyższych”. Firmy badawcze nie chcą abyś pracował/a w zawodach które podają, ich zadaniem może mieć to wpływ na wynik badania.

2. Jak najwięcej rzeczy kupujemy, jemy, posiadamy – głównie spożywczych, nie da się tego sprawdzić 🙂

3. Robimy zakupy w gospodarstwie domowym lub dzielimy z kimś tą funkcję. Nie wybieramy opcji, że ktoś inny jest odpowiedzialny za zakupy w naszym domu.

5. Jak zostaniemy zapytani o posiadane sprzęty (przykładowo AGD, RTV) to wybieramy prawie wszystko (można 1 lub 2 zostawić).

6. Jeżeli trafimy na pytania opisowe danego produktu to staramy się wypisać dokładnie wszystko to co nam się podoba, przykładowo: opakowanie, niska cena, wydaje się skuteczny, wygląda na smaczny, to że jest naturalny, składniki produktu itp. Opisówki warto robić sumiennie i dokładnie, są one ważną częścią ankiet i osoby oceniające poprawność wypełnionych badań zwracają na to uwagę!

7. Dochód warto zawyżyć, ale w granicach rozsądku (tak aby na osobę w rodzinie przypadało w granicach od 1000 do 1500 zł)

8. Jak ktoś nie pracuje (pracuje tylko w pracy przez internet) to zaznaczamy „część etatu” (tak jest najkorzystniej, bo jeżeli często wypełniasz ankiety to kiedy masz czas iść do pracy?) lub praca dorywcza.

Komentarze: 1

Masz coś do powiedzenia:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Copyright © 2021. Powered by - DD -