ySense – Globalny serwis zarobkowy

ySense - Globalny serwis zarobkowy

ySense to globalna platforma służąca do zarabiania pieniędzy online. Oczywiście podobnie jak w naszych polskich serwisach badawczych, nie musimy tutaj inwestować żadnych funduszy – wystarczy, tylko, że będziemy wypełniali ankiety. Dodatkowo nie są to jedyne metody zarobku jakie oferuje nam ta strona, ale na wypełnianiu ankiet skupimy się najbardziej. Pewną niedogodnością może być fakt, że strona ySense jest w języku angielskim, jednak badania ankietowe przeprowadzane są po polsku, więc nie stanowi to żadnego problemu. Samo poruszanie się po stronie również jest intuicyjne i myślę, że każdy bez problemu sobie z tym poradzi.

ZAREJESTRUJ SIĘ W YSENSE

Zarejestruje się w ySense

 

Ok, przejdźmy teraz do samego procesu rejestracji oraz wszystkiego co z tym związane.

ySense - rejestracja w serwisie

Na początku  będziemy musieli podać nasz e-mail oraz hasło, a w dalszej kolejności dane osobowe. Polecam do tego celu założyć oddzielną skrzynkę w serwisie GMAIL (choć już znacznie rzadziej, zdarza się czasami tak, że nasze polskie adresy e-mail są odrzucane przez system rejestracyjny ySense i nic z tym nie da się zrobić. Rozwiązaniem jest jedynie założenie nowego maila, najlepiej na poczcie Google.) Generalnie polecam założenie nowego adresu przeznaczonego do rejestracji w panelach ankietowych który będzie służył tylko do otrzymywania informacji o nowych badaniach – jest to znacznie wygodniejsze rozwiązanie.

Po potwierdzeniu naszego konta przez link aktywacyjny który dostaliśmy na maila możemy przejść do części zasadniczej strony. Na początku naszym oczom ukaże się taki o to widok:

ySense - widok główny

Jest to to widok główny strony, teraz przejdźmy do przedstawienia najważniejszych elementów:

ySense - podstawowe elementy

Warto również zwrócić uwagę na ciekawą opcję jaką oferuje serwis ySense. Są to dodatkowe pieniądze w formie procentowego bonusu. Wystarczy, że przykładowo wypełnimy 2 ankiety, wtedy dostaniemy gratis 12% (a czasem więcej) naszego dziennego zarobku, który następnego dnia zostanie doliczony do naszego konta.

ySense - bonus

Tak więc jeżeli danego dnia wypełniliśmy dwie ankiety o łącznej wartości 2$, następnego dnia na naszym koncie pojawi się bonusowo 0.24$. Moim zdaniem jest to bardzo fajny dodatek pozwalający zwiększać zarobki.

Ankiety

Przejdźmy teraz do omówienia zakładki która nas w szczególności interesuje. Po kliknięciu na przycisk „Surveys” zostaniemy przeniesieni do okienka z ankietami. To właśnie w tym miejscu będą pojawiać się nowe badania.

ySense - widok podstawowy ankiet

To co widać na załączonym obrazku to widok podstawowy, czasami będą pojawiać się nowe „kwadraciki” oznaczające aktualnie dostępne badania. Jak łatwo się domyśleć cyfry w środku prostokątów informują nas o wynagrodzeniu jakie dostaniemy za poprawne wypełnienie ankiety. Wtedy też pojawi się na naszym ekranie taki o to komunikat:

ySense - ankieta zakfalifikowana

Oznacz to tyle, że poprawnie wypełniliśmy ankietę i musimy poczekać 2 godziny na potwierdzenie (zazwyczaj czeka się kilka minut). Jeżeli wszystko będzie dobrze do naszego konta zostaną doliczone pieniądze.

Niestety, o wiele częściej zdarzać się będzie, że dostaniemy taką informację:

ySense - ankieta nie zakfalifikowana

Jest to znak, że nie zostaliśmy zakwalifikowani do ankiety. Jak już wcześniej wspomniałem zdarza się to dosyć często i to każdemu, czasami po prostu nie ma ankiet do wypełnienia i musimy poczekać, aż się pojawią. Osoby początkujące nierzadko zrażają się do serwisu po kilku takich komunikatach i rezygnują, ale spokojnie ja też takie obrazki widzę 🙂

Czasami bywa tak, że jednego dnia nie ma w ogóle żadnych dostępnych badań, zaś drugiego dostaniemy kilka na raz. Cóż, taki jest urok tej strony i jeżeli chcesz na niej zarabiać musisz się przyzwyczaić do tego komunikatu.

Ważną sprawa jest również odpowiednie wypełnienie profilu osoby ankietowanej. Chodzi o to aby zaklasyfikować Cię do odpowiedniej grupy badanych i właśnie dlatego będziemy musieli na początku wypełnić tzw. profil ankiety. Więcej na ten temat we wpisie: Jak wypełnić profil ankiety?

ySense - profil ankiety

Taski, czyli płatne zadania

Kolejną ważna zakładką do omówienia jest tzw. zakładka „Tasks”, czyli podstrona zwierająca różne płatne zadnia. Jest ona polecana w szczególności dla osób znających język angielski, można w ten sposób dorobić sobie mniejsze, a czasem większe sumki. Zadania do wykonania są różne, najczęściej chodzi o to aby przetłumaczyć jakiś tekst, znaleźć informację w danym artykule, wpisać adres e-mail itp. Osobiście nie mam za dużego doświadczenia z tym rodzajem zarobku dostępnym w serwisie, niestety jest to strata z mojej strony. Znajomość języka angielskiego którą posiadam nie pozwala na swobodne poruszanie się po zagranicznych stronach. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na oficjalnym forum ySense.

W jaki sposób realizowane są wypłaty?

Wypłatę zgromadzonych środków można dokonać po przez kliknięcie zakładki „CASHOUT”. Minimalny próg zależny jest od serwisu z którego będziemy korzystać. Do wyboru mamy kilka metod płatności, między innymi: PayPal, Skrill, Payoner czy płatności Amazon. Niestety, obecnie nie ma możliwości przelania środków pieniężnych bezpośrednio na konto bankowe. Ja osobiście korzystam z portfela Skrill oraz PayPal, na wypłatę czeka się maksymalnie 5 dni roboczych.

Obecnie minimalny próg wypłaty dla portfela Skrill wynosi 5,05$, dla PayPal jest to 10$.

ySense - wypłaty

ySense Addon – co to takiego?

Jest to ciekawy dodatek który można pobrać bezpośrednio ze strony Clixense (zakładka „More”) i zainstalować na swoim komputerze. Wtedy też w górnym rogu naszej przeglądarki internetowej pojawi się malutka ikonka serwisu informująca nas o dostępnych ankietach i zadaniach oraz pokazująca ogólne statystyki naszego konta. Jest to bardzo przydatny program, bowiem nie musimy wchodzić na stronę i sprawdzać czy są dostępne nowe badania, wszystko zostanie wyświetlone automatycznie w jednej zakładce. 

ySense - addon

ySense - addon

Program partnerski

Program partnerski jest ciekawą, dodatkowa możliwością zarobku w serwisie. Polega on na tym, że udostępniamy swój indywidualny link do rejestracji znajomym bądź innym osobą chcącym również wypełniać płatne ankiety. Wtedy też za każdego poleconego który zarejestrował się z naszego linku otrzymamy prowizję (do 30% od każdej wypełnionej ankiety). Choć na pierwszy rzut oka może wydawać się to dość trudne przedsięwzięcie, warto moim zdaniem nie skreślać tej opcji zarobku. Linki można udostępniać przykładowo w swoich social mediach, forach, grupach FB, komentarzach YT czy innych tego typu miejscach. Swój link afiliacyjny znajdziemy w zakładce AFFILIATES.

ySense - program partnerski

Ok, jak widzicie zrobił się z tego całkiem długi wpis, a i tak nie wszystkie informacje zostały zawarte. Nie chciałem robić z tego artykułu encyklopedii, więc postanowiłem umieścić tylko najważniejsze szczegóły. Oczywiście jeżeli będziesz chciał/a dowiedzieć czegoś więcej o stronie konieczne będzie odwiedzenie forum ySense i po prostu użytkowanie strony. Jenak dane które przekazałem w tym poście w zupełności wystarczą aby zacząć zarabiać swoje pierwsze pieniądze po przez stronę ySense.

Zapomniałem tego dodać wcześniej, ale platforma jest w pełni wypłacalna, bezpieczna i działająca od kilku lat. Jeżeli chcesz się w niej zarejestrować i spróbować swoich sił zapraszam do klikania w linki podane w tym poście, wszelkie pytania można kierować po przez zakładkę KONTAKT bądź zostawić komentarz poniżej.

ZAREJESTRUJ SIĘ W YSENSE

Zarejestruje się w ySense

Komentarze: 1

Masz coś do powiedzenia:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Działam już jakiś czas i ogólnie polecam, choć nie zawsze są ankiety to trafiają się dni gdy jest ich sporo

Copyright © 2021. Powered by - DD -